Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly

  • Gratis parkering
  • Vattenpark
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna

Om du vill njuta av din semester i Sydney, kan du bo i lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly Sydney som ligger inom 2 km från Freshwater Beach och cirka 9 minuter till fots från ALDI Manly. En rad aktiviteter, såsom cykling och fiske erbjuds i området.

Lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly har ett komplett kök, utrustat med diskmaskin för din bekvämlighet.

Lägenheten ligger inte långt från Manly Ferry Wharf. Shelly Beach ligger cirka 25 minuter till fots från den här lägenheten. Busshållplatsen Kenneth Road Near Balgowlah Road är belägen inom några kvarter från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly Sydney
Studios - Manly 3Min Walk To Manly Beach And Corso
Mobilpris

Studios - Manly 3Min Walk To Manly Beach And Corso

7.2
Bra 10 recensioner
51 m från boendet
Central Manly Views, Pool & Seconds To Beach
Mobilpris

Central Manly Views, Pool & Seconds To Beach

211 m från boendet
Manly Water Views, Pool, Steps To Beach And Parking
Mobilpris

Manly Water Views, Pool, Steps To Beach And Parking

211 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Internetanslutning

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vattensport
    • Cykling
    • Golfbana
    • Fiske

    För barn

    • Bordsspel

    Fritid

    • Vattenpark
    • Grill faciliteter

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Trädgårdsmöbler

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly?
      Visst, lägenheten Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly tillåter husdjur.
    • Ligger lägenheten nära tågstationen?
      Town Hall tågstation ligger inom 12 km från lägenheten.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Steps To The Sand - Iconic Heritage Estate Manly Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng